Güneş Sigorta Genel Müdürü Serhat Süreyya Çetin: -"Bölümler arası sinerjiyi artıracak…

  • Yazı boyutu
Güneş Sigorta Genel Müdürü Serhat Süreyya Çetin:
     -"Bölümler arası sinerjiyi artıracak…

Güneş Sigorta Genel Müdürü Serhat Süreyya Çetin: -"Bölümler arası sinerjiyi artıracak motivasyon toplantıları ve kişisel gelişim eğitimleri ile birlikte hobilere özel etkinliklere devam edecek, hem çalışanlarımızın gelişimi hem de şirketimizin geleceği için yatırım yapmayı sürdüreceğiz"

Güneş Sigorta Genel Müdürü Serhat Süreyya Çetin, bölümler arası sinerjiyi artıracak motivasyon toplantıları ve kişisel gelişim eğitimleri ile birlikte hobilere özel etkinliklere devam edeceklerini belirterek, "Hem çalışanlarımızın gelişimi hem de şirketimizin geleceği için yatırım yapmayı sürdüreceğiz" dedi.
     Güneş Sigorta çalışanları, birçok konunun ele alındığı Kurum İçi İletişim Toplantılarında, Güneş Sigorta Genel Müdürü Serhat Süreyya Çetin ile bir araya geldi. Konu ile ilgili yapılan açıklamada, 737 şirket çalışanı ile 7 gün süren toplam 37 toplantı yapıldığı bildirildi.
     Serhat Süreyya Çetin, açıklamada yer verilen değerlendirmesinde, çalışanların beklenti ve önerilerini doğrudan paylaşabileceği bir ortam yaratılmasının başarının ve motivasyonun kilit noktalarından biri olduğunu ifade ederek, "Güneş Sigorta olarak hedeflerimize ancak şirket hedeflerimiz ile kişisel yetkinliklerimizi paralel hale getirerek, iş yapış şekillerimizi geliştirerek ve bu doğrultuda harekete geçerek ulaşabileceğimize inanıyoruz. Bu noktada ailenin her bir ferdinin görüş ve önerilerini dinlemek büyük önem taşıyor. Günlük çok basit bir işleyişten sistemsel köklü bir değişikliğe kadar geniş bir yelpazede gelen her fikir bizlere, gelişim yolunda yeni bir kapı açabiliyor" dedi.
     Toplantılar kapsamında yalnızca iş süreçlerine ilişkin konuları değil, kişisel gelişim ve hobileri de konuştuklarını belirten Çetin, hobilerin desteklenmesi konusunda gelen önerilerin kendilerini son derece mutlu ettiklerini vurguladı. Çetin, şunları kaydetti:
     "Bu, ailemizin her ferdinin gelişime ne kadar açık olduğunun, gelişim için çaba sarf ettiğinin bir göstergesi. Yüksek performansın en önemli koşulunun 'aktif dinlenmeden' yani hobilerden geçtiğine inanıyorum. Ayrıca farklı departmanlar arasında kurulan güçlü iletişim ağının da işlerin kalitesine olumlu etki yaptığı açık. Bu sebeple, bölümler arası sinerjiyi artıracak motivasyon toplantıları ve kişisel gelişim eğitimleri ile birlikte hobilere özel etkinliklere devam edecek, hem çalışanlarımızın gelişimi hem de şirketimizin geleceği için yatırım yapmayı sürdüreceğiz."
    
    
    

Bu haberi 143 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir