Güneş Sigorta'dan, "Eğitim Güvence Sigortası"

  • Yazı boyutu
Güneş Sigorta'dan, "Eğitim Güvence Sigortası"

Güneş Sigorta'dan, "Eğitim Güvence Sigortası"

Güneş Sigorta, çocukların eğitim sürecini "Eğitim Güvence Sigortası" ile koruma altına alacak.
     Güneş Sigorta'nın açıklamasına göre, ebeveynler, yalnızca 1 defa prim ödemesi yaparak çocuklarının eğitim sürecini 1 yıldan 20 yıla kadar istedikleri vadelerde sigortalayabiliyor.
     Açıklamada, yeni ürün "Eğitim Güvence Sigortası" ile anne-babalara, çocuklarının yaşı, öngörülen eğitim süresi ve giderleri dikkate alınarak, tüm eğitim masraflarını ve çocuklarının eğitim sürecini, beklenmedik durumlara karşı güvence altına alma fırsatının sunulduğu duyuruldu.
     Güneş Sigorta Genel Müdürü Serhat Süreyya Çetin, her ebeveynin, çocuğunun iyi bir eğitim alabilmesi için gayret gösterdiğini ve hiçbir özveriden kaçınmadığını dile getirerek şu değerlendirmelerde bulundu:
     "Eğitim Güvence Sigortası ile sektördeki diğer uygulamalardan farklı olarak ebeveynleri, her yıl poliçe yenileme ya da yıllar boyunca her ay ödeme yapma durumundan kurtararak yalnızca 1 kez yapacakları prim ödemesi ile çocuklarının geleceğini garanti altına alma imkanı sunuyoruz. Hepimiz için çocuklarımızın geleceğini doğru bir şekilde planlamak ve herhangi bir beklenmedik durumda eğitimlerinin yarım kalmadan devam etmesini sağlamak büyük önem taşıyor. Bu noktada Eğitim Güvence Sigortası ile anne-babaların endişelerini hafifletmeyi ve bu gibi anlarda çocuklarımızın eğitimlerini ara vermeden sürdürebilmelerini hedefledik."
    
     -Eğitim Güvence Sigortası
    
     Açıklamada yer alan bilgilere göre, 1 kez prim ödemesi yapılan Eğitim Güvence Sigortası kapsamında, velinin kaza sonucu yaşam kaybı ya da tam ve daimi sakatlık durumunda, çocuğun eğitim sürecinin yarım kalmaması ve okula devam etmesi sağlanıyor.
     Anne-babalar, çocuklarının geleceğini, öngörülen eğitim süresini göz önünde bulundurarak, 1 yıldan 20 yıla kadar arzu edilen vadelerde koruma altına alabiliyor.
    
    
    

Bu haberi 187 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir