Hantek Elektronik Tibbi Ürünler İnş.san.ve Tic.ltd.şti.

  Piyade Mah. 1985 Sok. Sezer Apt. No: 7/2 Etimesgut / Ankara (Etimesgut / Ankara / Türkiye)
  090-312-2266408 090-312-2266409
  Orhan Ayvalik (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  Güneş Enerjisi Sistemleri(solar Sistemler)

  • Ürün Adı : Güneş Enerjisi Sistemleri(solar Sistemler)
  • Ürün Kategorisi : Ev Elektroniği

  Ürün Hakkında

  GÜNEŞ ENERJİSİ SİSTEMLERİ (SOLAR SİSTEMLER)
  BAOJİ HUATE ELECTRİFİCATİON CO.LTD.

  Yurt genelinde güneş konusunda enerji yatırımı yapacak kuruluşlara komple anahtar teslimi tesis çözümleri sağlıyoruz. Teknik altyapısı olan girişimcilere yönelik bayilik ve eğitim programları sunuyoruz. Hem kullanıcılar, hem satıcılar hem de ülkemiz için karlı bir çözüm üretiyoruz.

  Geçen yıl sonunda çıkan yeni enerji yasasıyla beraber devletten bağımsız olarak üretilecek solar enerjisine devletimiz bir teşvik fiyatıyla alım garantisi verecektir. Bu da hesaba katılırsa bu tür sistemlerdeki yatırım maliyetlerinin geri dönüşü oldukça kısalacaktır.
  Türkiye için yenilikçi sistemlerde çözüm ortakları arasında yer alan HANTEK ELEKTRONİK TIBBİ ÜRÜNLER İNŞ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ., Küresel Isınmanın artmasıyla önem kazanan alternatif enerji kaynakları alanında yeni bir oluşuma giriyor. Kendi grubu içinde kurduğu BAOJİ HUATE markasıyla güneş enerjisi sektörüne öncülük etmeyi hedefleyen HANTEK ELEKTRONİK TIBBİ ÜRÜNLER İNŞ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. , BAOJİ HUATE ile Türkiye pazarına bu alanda komple çözümler sunmaktadır.
  Türkiye, Avrupa’nın en çok güneş alan 2. ülkesi ve boyutuyla aldığı enerji, Avrupa’nın en büyük potansiyeline sahip. Türkiye’de ise enerjisinin yaklaşık % 70’ini termik santrallerle üretiyor. Bu şekilde çevreye zarar veriyor ve küresel ısınmayı tetikliyor.
  BAOJİ HUATE ELECTRİFİCATİON CO.LTD. ile kullanıcılarımıza kalitesi ve teknolojisi bütün dünyaca onaylanmış çözümler sunmaktayız.

  GÜNEŞ ENERJİSİN

  Tümünü göster
  Hantek Elektronik Tibbi Ürünler İnş.san.ve Tic.ltd.şti.
  Piyade Mah. 1985 Sok. Sezer Apt. No: 7/2 Etimesgut / Ankara (Etimesgut / Ankara / Türkiye)
  090-312-2266408
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir