Netpara

  tüm dünya ( / / Türkiye)
  090-546-7789226
  mustafa (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  Günde 50$ - 100$ Kazanmak Isdeyenler ?

  • Ürün Adı : Günde 50$ - 100$ Kazanmak Isdeyenler ?

  Ürün Hakkında

  “İNTERNET ORTAMINDA ÇALIŞARAK HER AY BİNLERCE DOLAR KAZANÇ ELDE EDEBİLİR MİSİNİZ?”

  Net Para Sistemleri kitabı affiliate marketing yöntemi başta olmak üzere internetten nasıl para kazanabileceğiniz anlatan başarılı kitaplardan birisidir. Bu kitaptan edineceğiniz değerli bilgiler sayesinde gerçekten de vaat edilen miktarlarda paralar kazanabilmeniz mümkün.
  Kitaptaki bilgileri uygulamanız halinde çok büyük paraları her ay kazanabilirsiniz. Başlangıç aşamasında kazançlarınız çok yüksek olmayacaktır tabi ki fakat zamanla hedeflerinizin dahi çok üzerine çıkacaksınız.
  Bir çoğumuz böyle binlerce dolar denildiğini görünce “hadi canım” deriz. Çünkü alışmışızdır; bir ay boyunca delicesine çalışarak 800 – 900 TL (hatta daha az veya biraz daha fazla) maaş almaya. Birisi gelip ayda binlerce dolar gibi bir parayı hem de her ay ve basit çalışmalarla kazanacağımızı söylediğinde buna da doğal olarak inanmayız.
  Fakat biraz durun ve düşünün. İnternette her ay dolaşan para miktarını bir hayal etmeye çalışın? Binlerce hatta on binlerce firmanın ürün satışlarından elde ettikleri karları düşünün? Şirketlerin ürün tanıtımları için ayırdıkları paralar inanılmaz derecede büyük. Örneğin bir Amerikan Mortgage firmasının sadece Google Reklamları için 192,000$ (evet yüzdoksaniki BİN dolar) bütçe ayırdığını bir kaç gün önce İnternette araştırma yaparken kendim gördüm. Bir çok firma bu paradan çok daha büyük paraları ürün tanıtım ve satışı için ayırmakta.
  Bu kitapta satışına ortak olabileceğiniz ürünleri nasıl kolayca bulabileceğinizi ve bu ürünleri nasıl satabileceğinizi detaylıca anlatılmış. Yaşınız ve mesleğiniz ne olursa olsun bu işi yapabilir ve para kazanabilirsiniz. Kitap herkese hitap edecek şekilde anlaşılır, sade ve akıcı olarak yazılmış.
  Affiliate Marketing sistemi bu kitabın temelini oluşturmakla birlikte Network Marketin, Shipping ve Internet Reklamcılığı hakkında da çok değerli bilgiler içeriyor. Net Para Sistemleri kitabı ile birlikte bonus olarak sunulan “Hızlı Kazanç El Kitabı” ve “%99,99 Kazanç Planı” sayesinde ise hemen kazanmaya başlayabiliyorsunuz.
  Eğer internetten para kazanmak konusunda ciddiyseniz, okuduklarınızı anlayabiliyor ve uygulayabiliyorsanız bu kitabı satın alın ve başaracağınıza inanın. Çünkü başaracaksınız.

  Kitabın fiyatı sadece 75 TL ve yanında %99 kazanç planı kitabı ile hızlı kazanç el kitabı HEDİYE.

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Ürünleri

  Firmaya ait başka ürün bulunamamıştır.
  Netpara
  tüm dünya ( / / Türkiye)
  090-546-7789226
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir