Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'ndan satılık araç -Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, tasfiyelik hale gelen…

  • Yazı boyutu
Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'ndan satılık araç
  -Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, tasfiyelik hale
gelen…

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'ndan satılık araç -Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, tasfiyelik hale gelen araç 91 aracı satılığa çıkardı

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, tasfiyelik hale gelen araç 91 aracı satılığa çıkardı.
     Resmi Gazete'nin bugünkü yayımlanan sayısındaki duyuruya göre, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'nın Trakya ve Doğu Marmara Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüklerindeki 5607 ve 4458 sayılı kanunlar uyarınca tasfiyelik hale gelen 91 araç satılacak.
     Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü Edirne Tasfiye İşletme Müdürlüğü, 5607 sayılı kanun uyarınca tasfiyelik hale gelen, satışa esas bedeli 1.996 lira ile 119 bin 656 lira arasında değişen 31 aracı açık arttırma yoluyla satacak. Söz konusu ihale 12 Eylül saat 10.00'da Edirne Özel İdare İl Müdürlüğü Düğün Salonu 1'nci Murat Mahallesi adresinde yapılacak. İlgililer ihaleye ilişkin Eşya Satış Şartnamesi ve eklerini 10 lira karşılığında Edirne Tasfiye İşletme Müdürlüğü ile Bölge Müdürlüğünden alabilecek.
     Doğu Marmara Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü Kocaeli Tasfiye İşletme Müdürlüğü, 4458 sayılı Gümrük Kanunu uyarınca tasfiyelik hale gelen, satışa esas bedeli 1.187 lira ile 83 bin 925 lira arasında değişen, B oto ve motorsiklet cinsi 60 aracı açık arttırma yoluyla satacak. Söz konusu ihale 13 Eylül saat 9.30'da Gebze Öğretmenevi Konferans Salonu'nda yapılacak. İlgililer ihaleye ilişkin Eşya Satış Şartnamesi ve eklerini 10 lira karşılığında Kocaeli Tasfiye İşletme Müdürlüğü ile Bölge Müdürlüğünden alabilecek.
    
    
    

Bu haberi 379 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir