Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'ndan fıstık satışı

  • Yazı boyutu
Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'ndan fıstık satışı

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'ndan fıstık satışı

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, Kaçakçılıkla Mücadele Kanunu uyarınca tasfiyelik hale gelen, aralarında Antep fıstığının da bulunduğu toplam 27 grup eşyayı satılığa çıkardı.
     Konuya ilişkin duyuru, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
     Buna göre, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'nın Doğu Anadolu Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü'ne bağlı Van Tasfiye İşletme Müdürlüğü, satışa esas bedeli en az 34,34 lira ile en çok 637 bin 192 lira arasında değişen, 5607 sayılı Kaçakçılıkla Mücadele Kanunu uyarınca tasfiyelik hale gelen aralarında badem, ceviz içi, badem içi, bal, çay, tuz, kuru üzüm, kapı kilit göbeği, rekor, ayakkabı, musluk, çakmak, Antep fıstığı, çekirdek, şekerleme, muhtelif tekstil eşyası gibi toplam 27 grup eşyayı açık artırma suretiyle ihale edecek.
     Söz konusu ihale 29 Kasım'da, "Van Tasfiye İşletme Müdürlüğü Özalp Yolu Üzeri TCDD yanı TASİŞ Gümrük Sundurma Sahası" adresinde yapılacak.
     İlgililer, ihaleye ilişkin şartname ve eklerini 10 lira karşılığında Van Tasfiye İşletme Müdürlüğü ile Doğu Anadolu Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğünden alabilecek.
    
    
    

Bu haberi 146 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir