Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'ndan araç satışı

  • Yazı boyutu
Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'ndan araç satışı

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'ndan araç satışı

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, tasfiyelik hale gelen toplam 43 aracı ihale ile satılığa çıkardı.
     Konuya ilişkin duyuru Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
     Buna göre, Ergazi Tasfiye İşletme Müdürlüğü, satışa esas bedeli en az 2 bin 10 lira ile en çok 50 bin 847,65 lira arasında değişen 23 adet muhtelif vasıtayı (binek oto, arazi taşıtı, kamyonet, panelvan, çekici, zırhlı araç), "TASİŞ Ergazi Tesisleri Türkkuşu Yanı Etimesgut/Ankara" adresindeki ihale salonunda 13 Aralık'ta saat 09.30'da satışa sunacak.
     İlgililer, Açık Artırma Yöntemiyle Eşya Satış Şartnamesi ve eklerini, 10 lira karşılığında Ergazi Tasfiye İşletme Müdürlüğü ile Orta Anadolu Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü'nden alabilecek.
    
     -Antalya Tasfiye İşletme Müdürlüğü-
    
     Söz konusu duyuruya göre, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Batı Akdeniz Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü'ne bağlı Antalya Tasfiye İşletme Müdürlüğü de satışa esas bedeli en az 3 bin 500 lira ile en çok 20 bin 981,39 lira arasında değişen, binek oto, kapalı saç kasa kamyonet, camlı kamyonet cinsi 20 aracı açık artırma suretiyle, "Liman Mah. Liman Cd. No: 28/1 Büyükliman/Antalya" adresindeki ihale salonunda 12 Aralık'ta saat 09.30'da satışa sunucak.
     İlgililer, Açık Artırma Yöntemiyle Eşya Satış Şartnamesi ve eklerini, 10 lira karşılığında Antalya Tasfiye İşletme Müdürlüğü ile Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlükleri'nden alabilecek.
    
    
    

Bu haberi 168 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir