Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'ndan araç ve eşya satışı

  • Yazı boyutu
Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'ndan araç ve eşya satışı

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'ndan araç ve eşya satışı

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, Kaçakçılıkla Mücadele Kanunu ve 4458 Sayılı Kanun uyarınca tasfiyelik hale gelen, araç ve eşyaları satılığa çıkardı.
     Konuya ilişkin duyuru, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
     Buna göre, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'nın Doğu Akdeniz Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü'ne bağlı Cilvegözü Tasfiye İşletme Müdürlüğü, satışa esas bedeli en az 3 bin 37,32 lira ile en çok 30 bin 373,20 lira arasında değişen, otomobil, kamyonet, kapalı kasa kamyonet, çekici, motorsiklet, minibüs, tanker cinsi 23 adet aracı açık artırma suretiyle ihale edecek.
     Söz konusu ihale 18 Aralık'da "Gündüz Caddesi Antakya/Hatay adresindeki Antakya Belediye Parkı içinde bulunan Nikah ve Oda Tiyatrosu Salonunda" saat 10.30'da gerçekleştirilecek.
     Satışa sunulan araçlar hakkında bilgiler www.gumruk.gov.tr ve www.tasis.gov.tr. internet adresinden ulaşılabilecek.
     Ayrıca, Orta Anadolu Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü'ne bağlı Ergazi Tasfiye İşletme Müdürlüğü, satışa esas bedeli en az 353,82 lira ile en çok 595 bin 711,20 lira arasında değişen, aralarında kol saati ve hesap makinasınında bulunduğu 29 kalem muhtelif eşyayı açık artırma suretiyle satışa çıkaracak.
     Söz konusu ihale 7 Aralık tarihinde "TASİŞ Ergazi Tesisleri Türkkuşu Yanı Etimesgut/Ankara" adresindeki ihale salonunda saat 09.30'da gerçekleştirilecek.
     Öte yandan, Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü'ne bağlı Edirne Tasfiye İşletme Müdürlüğü, 4458 Sayılı Kanun uyarınca tasfiyelik hale gelen satışa esas bedeli en az 47,02 lira ile en çok 2 milyon 172 bin 899,15 lira arasında değişen, aralarında TV, sigara sarma makinesi, muhtelif oto parçası, muhtelif giyim eşyası, cilalı mermer bulunan 31 grup eşyayı açık artırma suretiyle satacak.
     Söz konusu ihale, 11 Aralık tarihinde "Edirne Özel İdare İl Müdürlüğü Düğün Salonu 1. Murat Mahallesi İstasyon Kavşağı Migros Karşısı Edirne adresindeki ihale salonunda" saat 10.00'da satışa yapılacak.
    
    

Bu haberi 270 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir