Gümrük ve Ticaret Bakanı Yazıcı ESDER'in sahur programına katıldı

  • Yazı boyutu
Gümrük ve Ticaret Bakanı Yazıcı
  ESDER'in sahur programına katıldı

Gümrük ve Ticaret Bakanı Yazıcı ESDER'in sahur programına katıldı

Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, Esnaf ve Sanatkarlar Derneği'nin (ESDER) Ankara Keçiören'de düzenlediği sahur programına katıldı.
     ESDER'in programında konuşan Yazıcı, 28 Şubat sürecinde yaşanan olaylara değinerek, "O zamanlarda tepki olarak esnafımız ESDER'i oluşturmuş ve bugüne taşımışlardır" dedi.
     Bakan Yazıcı, Ramazan ayının bereketli olduğunu ifade ederek, "Sahur tekliflerini tereddütsüz kabul ederek geldik. İlk defa böyle bir yerdeyiz. Nostaljik bir ortamda yemeğimizi yiyeceğiz" diye konuştu.
     Sahur programına Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı'nın yanı sıra, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Bakan Yardımcısı Fatih Metin, Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcısı Agah Kafkas, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Bakan Yardımcısı Halil Etyemez, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, ESDER Başkanı Mahmut Çelikus, Doç. Dr. Ekrem Yeter ve ilgili davetliler katıldı.
    
    
    

Bu haberi 240 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir