Gümrük depolarındaki 20 milyon liralık binek araç ve çeşitli eşya satılacak

  • Yazı boyutu
Gümrük depolarındaki 20 milyon liralık binek araç ve çeşitli eşya satılacak

Gümrük depolarındaki 20 milyon liralık binek araç ve çeşitli eşya satılacak

İstanbul Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü bugüne kadarki en büyük eşya ve araç satışını gerçekleştirecek.
     İstanbul Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü açıklamasına göre, gümrük depolarında bulunan ve toplam değeri yaklaşık 20 milyon lira olan binek otomobil, motosiklet ve yaklaşık 2200 çeşit eşya açık artırma yoluyla satışa sunulacak.
     Perakende ve ihale yoluyla Erenköy ve Ataşehir Satış Mağazalarında satışa sunulacak eşya arasında kişisel bakım ürünlerinden, hazır tekstil ürünlerine, kumaştan, cep telefonuna, makine aksamlarından saat ve güneş gözlüklerine, oyuncaktan uçurtmaya, mobilyadan süs eşyasına, LCD TV'lerden dizüstü bilgisayarlara, makyaj ve kozmetik ürünlerinden halıya, duvar kağıtlarından beyaz eşyaya kadar birçok eşya bulunuyor.
     Halkla açık olarak 6-9 Kasım 2012 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan satış işlemlerine katılım için, vatandaşların ihale gününden bir gün önce mesai bitimine kadar teminatlarını tasfiye işletme müdürlükleri veznelerine yatırmaları gerekiyor.
     Otomobil ve motosiklet satışları Bakırköy Tasfiye İşletme Müdürlüğü ihale salonunda, toptan satış ihaleleri ise Ataşehir Gümrük Kompleksi içindeki ihale salonu ve Bakırköy Tasfiye İşletme Müdürlüğü ihale salonunda yapılacak.
    
    

Bu haberi 210 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir