GÜBRETAŞ "Bu Toprağın Renkleri Basın Fotoğraf Yarışması" devam ediyor

  • Yazı boyutu
GÜBRETAŞ "Bu Toprağın Renkleri Basın Fotoğraf Yarışması" devam ediyor

GÜBRETAŞ "Bu Toprağın Renkleri Basın Fotoğraf Yarışması" devam ediyor

GÜBRETAŞ'ın "Bu Toprağın Renkleri Basın Fotoğraf Yarışması"na başvurular devam ediyor.
     GÜBRETAŞ'tan yapılan açıklamaya göre, başvuruların sadece internet üzerinden yapıldığı ve son katılım tarihi 30 Nisan 2013 olan yarışmada, toplam 11 bin liralık para ödülü verilecek. Birincilik ödülü olarak 5 bin lira, ikinciye 3 bin lira ve üçüncüye bin 500 liralık para ödülünün konulduğu yarışmada 3 kişiye de mansiyon ödülü verilecek.
     Abdurrahman Antakyalı, Coşkun Aral, Garbis Özatay, İsmail Küçük, Sabahattin Kayış, Selahattin Sevi ve Yakup Güler'den oluşan yarışma jürisi, sonuçları 6-10 Mayıs 2013 tarihleri arasında değerlendirerek, sonuçlar 14 Mayıs 2013'teki Dünya Çiftçi Günü'nde açıklanacak. Yarışmadan fotoğrafların yer aldığı bir sergi de düzenlenecek.
     Yerel ve ulusal basında görev yapan tüm medya mensuplarına açık olan yarışmanın bu yılki ana teması "Anadolu Topraklarında Tarım" olarak belirlendi.
     Katılımcılar, Türkiye'nin farklı bölgelerinden üretim, hasat, ekim, dikim, gübreleme gibi tarımsal faaliyetler ile bu alandaki insanları en iyi fotoğraf karesinde buluşturmaya çalışacak.
     Başvuru ve yarışmayla ilgili detaylar ise, "www.butopraginrenkleri.org" adresinden öğrenilebiliyor.
    
    
    

Bu haberi 177 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir