GSO'nun yeni hizmet binası açıldı -Açılış, Başbakan Yardımcısı Babacan ve Aile ve Sosyal…

  • Yazı boyutu
GSO'nun yeni hizmet binası açıldı
  -Açılış, Başbakan Yardımcısı Babacan ve Aile ve Sosyal…

GSO'nun yeni hizmet binası açıldı -Açılış, Başbakan Yardımcısı Babacan ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Şahin'in katılımıyla gerçekleştirildi

Gaziantep Sanayi Odası'nın (GSO) yeni hizmet binası, Başbakan Yardımcısı Ali Babacan ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin'in katıldığı törenle açıldı.
     GSO'nun yeni hizmet binasının açılış törenine katılan Başbakan Yardımcısı Babacan, Bakan Fatma Şahin, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ve diğer yetkililer, açılış kurdelesini kesti.
     GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, daha sonra yaptığı konuşmada, binanın yapımında emeği geçenlere teşekkür etti, yeni hizmet binası ile daha iyi hizmet vereceklerini vurguladı.
     Konuşmanın ardından GSO Meclis Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, AK Parti Gaziantep Milletvekili ve eski GSO Yönetim Kurulu Başkanı Nejat Koçer ve binanın yapımında emeği geçenlere plaket verildi.
     Açılışa, Vali Erdal Ata, AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Mehmet Sarı, Nejat Koçer, Ali Şahin, Mehmet Erdoğan, Halil Mazıcıoğlu, GSO üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.
    
    
    

Bu haberi 236 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir