Elikon Elektronik Güvenlik Sistemleri

  Çağdaş Emek San. Sit. 647.sk. No:22/34 OSTİM (Yenimahalle / Ankara / Türkiye)
  090-312-3944031 090-312-3944061
  Yilmaz Işli (Firma Sahibi / Ortağı)

  Göstergeç

  • İlan Sahibi : Yilmaz Işli
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Yenimahalle
  • İlan Türü : Satım İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 2 Mayıs 2010 Pazar
  • İlan Bitiş Tarihi : 1 Ağustos 2016 Pazartesi
  • Bulunduğu Sektör : Elektronik Ticaret

  Göstergeç İlan Açıklaması

  GÖSTERGEÇ SİSTEMİ

  Manyetik “Göster Geç” kapı açma sistemi apartmanınızın kapısına anahtar ve RFID özellikli okuyucuyla birlikte kurulur.Her ikisi de içlerine yerleştirilmiş antenleri aracılığı ile çalışır. Anahtar ve okuyucu kurulum sırasında birbirilerine tanıtılır.Bu işlemden sonra okuyucuya tanıtılmamış hiçbir manyetik anahtar bina kapısını açamaz.

  Okuyucu pil değiştirmeden ve bakım yapmadan yıllarca çalışır.Anahtar okuyucudan aldığı manyetik enerjiyi elektrik enerjisine çevirerek çalışır.Manyetik anahtarı temas ettirmeden okuyucuya 10-15 cm yaklaştırdığınızda bile okuyarak kapı açılacaktır.Sistem her iki yönden de okuma yapmaya uygundur.

  Satın alınan ek anahtarları sisteme kolayca tanıtabilir ve apartmana giriş için yetkilendirebilirsiniz. Bu sistem birden fazla apartmandan oluşan sitelere kurulduğunda tek bir “göster geç” geçiş anahtarı kullanılabilir. Böylece her apartman için ayrı anahtar taşımaya gerek kalmaz. Bu özelliğiyle güvenlik görevlileri ve site yöneticilerine tek anahtar taşıma kolaylığı sağlar. Anahtarlarınızdan bazılarının güvenilmeyen şahısların eline geçtiğini düşünüp “göster geç” okuyucunuzu yenilediğiniz zaman eldeki diğer anahtarlıklar kullanılabilir. Bu durumdaki klasik anahtar sistemindeki kilit göbeği değiştirme işleminde olduğu gibi anahtarların tamamını yenilemek gerekmez. Göster geç okuyucunun KULLANICI kartıyla bu işlemi basitçe yapabilirsiniz.

  Göstergeç Okuyucu manyetik kapı açma sistemi kurulumu kapınızdaki klasik anahtar sistemini iptal etmeyi gerektirmez.Her iki uygulama da aynı zamanda kullanılabilir. İsteğe bağlı olarak klasik anahtar kullanımı devam edebilir. Çünkü Göster Geç anahtarlıkları okuyucuya yaklaştırılmadığı zaman sürekli pasif konumdadır.

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Satım İlanları

  Firmaya ait başka satım ilanı bulunamamıştır.
  Elikon Elektronik Güvenlik Sistemleri
  Çağdaş Emek San. Sit. 647.sk. No:22/34 OSTİM (Yenimahalle / Ankara / Türkiye)
  090-312-3944031
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir