Uzkarbim İnternet Ve Telekom Hizmetleri

  Deli Hüseyin Paşa Cad. Röntgen Sok. No:40 Bahçelievler-Basınsitesi (Bahçelievler / İstanbul / Türkiye)
  090-212-5391898 090-212-5540476
  İbrahim Karasulu (Firma Sahibi / Ortağı)

  Göksim Smile Adsl Satiş Merkezi

  • İlan Sahibi : İbrahim Karasulu
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İstanbul / Bahçelievler
  • İlan Türü : Satım İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 12 Ağustos 2010 Perşembe
  • İlan Bitiş Tarihi : 9 Eylül 2010 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : İnternet

  Göksim Smile Adsl Satiş Merkezi İlan Açıklaması

  TTNet’ten sonra, internet servis sağlayıcılarında ikinci sırada olan Smile adsl, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik geliştirdikleri kampanyalarla, pazar payını büyütmeyi hedefliyor.
  Smile adsl, son zamanlarda sunduğu yeniliklerle, internet kullanıcıları tarafından oldukça fazla ilgi görmeye başladı. Tak çalıştır modemi de bu çalışmalardan birisi. Tak-Çalıştır modem ile herhangi bir ayar yapılmasına ve kullanıcı adı, parola girilmesine gerek kalmıyor. Böylece smile adsl kullanıcılarının internete bağlanmaları oldukça kolaylaştırıldı.Smile adsl’in Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürlüğü’nce yapılan açıklamaya gore, firma olarak bu pazara 2006 yılında girdiklerinden dolayı dezavantaj yaşadıklarını, ancak piyasaya geç girmenin zorluklarına rağmen, smile adsl’in Türkiye’deki ikinci en büyük internet servis sağlayıcısı olduğunu ve sadece internet erişimi sağlamakla kalmayıp, başka hizmetler de sağladığı belirtildi. Mevcut durumda, pazar payının en büyük kısmına TTNet sahip. Bu oran, %95 gibi oldukça önemli bir bölümü oluşturuyor. Geri kalanlar içerisinde ise, smile adsl’in payı, %4 gibi büyük bir yüzdeyi oluşturuyor.
  İnternet kullanıcılarının ihtiyaçları doğrultusunda hizmet sağlayan Smile adsl, öncelikle bu ihtiyaçları tespit ediyor ve buna gore yeniliklerini geliştiriyor. İnternetten oyun oynamak isteyen ya da film izlemek isteyen kullanıcılar için internet bağlantısının hızlı olması oldukça büyük önem taşımaktadır. Ayrıca, internet üzerinden yapılan sesli ve görüntülü telefon görüşmelerinin sağlanabilmesi için de hızlı internet bağlantısının olması gerekiyor.
  Yeni kampanyaları hakkında da bilgi veren smile adsl yetkilileri, ekonomik krize rağmen satışlarındaki artışın nedeninin, uyguladıkları internet paketi olduğunu, 12 aylık internet servisini seçen kullanıcılarının, limitsiz internet erişimine sahip olduklarını ve 3 ay ücretsiz kullanımı da aynı paket içerisinde bulabildiklerini açıkladılar. TTNet’in piyasa payına daha faz

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Satım İlanları

  Uzkarbim İnternet Ve Telekom Hizmetleri
  Deli Hüseyin Paşa Cad. Röntgen Sok. No:40 Bahçelievler-Basınsitesi (Bahçelievler / İstanbul / Türkiye)
  090-212-5391898
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir