gnçtrkcll'de artık gençler pakete değil paket gençlere uyacak -Turkcell Genel Müdür Yardımcısı…

  • Yazı boyutu
gnçtrkcll'de artık gençler pakete değil paket gençlere uyacak
     -Turkcell Genel Müdür Yardımcısı…

gnçtrkcll'de artık gençler pakete değil paket gençlere uyacak -Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül: -"Bana Uyan Paket, gerçek anlamda gençliğin ruhunu taşıyor"

Turkcell'in yapmış olduğu kampanyaya göre gnçtrkcll'de artık gençler pakete değil, paket gençlere uyacak.
     Türkcell açıklamasına göre, Turkcell gençlerin tek bir paketi konuşma, SMS ya da internet şeklinde istedikleri gibi değerlendirebilecekleri esnek bir sistem geliştirdi. Bana Uyan Paket, 25 lira karşılığında 100 liralık iletişim hakkı kazandırıyor ve gençler bu hakkı diledikleri iletişim yöntemiyle (konuşma, SMS ve internet) kullanabiliyor. Böylelikle gençler paketlerini kendi ihtiyaçları doğrultusunda değerlendirebiliyor ve farklı iletişim ihtiyaçlarını diledikleri şekilde karşılayabiliyor. Bana Uyan Paket, bu yapısıyla Türkiye'de ilk ve tek olma özelliği taşıyor.
     gençTarife ve gençPlus üyelerinin satın alabileceği Bana Uyan Paket ile aboneler, 25 lira ödeyerek kazandıkları 100 lirayı; bir dakikası 25 kuruş, bir MB'ı 20 kuruş, bir SMS'si 5 kuruş olarak harcayabilecekler.
     Bana Uyan Paket-te sistem, konuşma, SMS ya da internet kullanım oranlarının tamamen abonenin kendisi tarafından belirlenmesi ilkesine dayanıyor. Bu yönüyle "Bileşik Kaplar İlkesi"ni anımsatan paket, tarife dünyasında tüm GSM ihtiyaçlarını tek kalemde çözen bir devrim niteliğinde.
     Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül, konuyla ilgili açıklamasında şunları söyledi:
     "Bana Uyan Paket, gerçek anlamda gençliğin ruhunu taşıyor. Bu pakette bize gençlerin arasından seçilerek aramıza katılan ve gnçtrkcll yönetiminde söz sahibi olan gnçtrkcll Tarife Temsilcisi sevgili Tarık ilham kaynağı oldu. Tarık bize gençlerin gnçtrkcll'den tam olarak nasıl bir paket beklediğini aktardı ve ortaya Bana Uyan Paket çıktı. Yani gnçtrkcll tam anlamıyla gençlerin aklına uydu. Böylece artık gençlerin 25 lirassı çok daha değerli. Üstelik internet için ayrı, konuşmak için ayrı, mesajlaşmak için ayrı paket almak ve toplu paketlerde ihtiyacın olmayan ürünlere boşuna para ödemek gerekmiyor. Gençler ne zaman neye ihtiyacı varsa onu kullanıyor, paket gençlere uyuyor."
    
    
    

Bu haberi 191 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir