"gnçtrkcll 4. Açıkhava Sinema Festivali" başlıyor -Festival "Buz devri 4" ile açılıyor

  • Yazı boyutu
"gnçtrkcll 4. Açıkhava Sinema Festivali" başlıyor
     -Festival "Buz devri 4" ile açılıyor

"gnçtrkcll 4. Açıkhava Sinema Festivali" başlıyor -Festival "Buz devri 4" ile açılıyor

"gnçtrkcll 4. Açıkhava Sinema Festivali", -Buz Devri 4- gösterimiyle başlıyor.
     Yapılan açıklamaya göre, 4. Açıkhava Sinema Festivali, Turkcell Kuruçeşme Arena'da, yarın akşam açılacak. gnçtrkcll'liler sezonun en hit filmlerini "1 bilet alana 1 bilet hediye" kampanyasıyla sadece 12 lira ödeyerek arkadaşlarıyla seyredebilecek.
     Turkcell'in, İstanbul kültür-sanat hayatına kazandırdığı uluslararası eğlence mekanı Turkcell Kuruçeşme Arena'nın en keyifli etkinliklerinden "gnçtrkcll Açıkhava Sinema Festivali" bu sene 4. kez düzenleniyor.
     Festivalde gösterilecek popüler filmlerin yanı sıra, Sony Playstation alanı, Blackberry oyun standı, Sine-Foto köşesi, Müzik Koltuğu gibi eğlence noktaları katılımcılara farklı eğlenceler ve sürpriz ödüller sunacak.
     Bu yıl, Ali Poyrazoğlu ve Haluk Bilginer gibi isimlerin seslendirdiği, klasikleşen animasyon serisinin devamı "Buz Devri 4: Kıtalar Ayrılıyor" ile start alacak festivalde, İnanılmaz Örümcek Adam (24 Temmuz), Vahşiler (31 Temmuz), Kara Şövalye Yükseliyor (7 Ağustos), Gerçeğe Çağrı (16 Ağustos) ve Vampir Avcısı (28 Ağustos) filmleri ile devam edecek.
    
     -gnçtrkcll'liler için 1 bilet alana 1 bilet hediye-
    
     Gelen istek ve öneriler üzerine kısa bir süre önce yeniden uzatılan "1 bilet alana 1 bilet hediye" sinema kampanyası, festival filmlerinde de geçerli olacak.
     gnçtrkcll'liler, saat 21.00'de başlayacak filmleri 2 bilet için 12 lira, Turkcell aboneleri ise 1 bilet için 15 lira ödeyerek izleyebilecek. 2000 kişi kapasiteli sinema için biletler Turkcell Mobil Ödeme dışında Biletix ve Turkcell Kuruçeşme Arena gişelerden satın alınabilecek.
     Biletlerini gnçtrkcll avantajıyla ve Turkcell Mobil Ödeme ile almak isteyenler, filmin kodunu 2278'e gönderip gelen mesajı "EVET" yazarak onayladıklarında, kendilerine ulaşan şifre ile gişeden biletlerini alabilecek.
     Biletix veya Turkcell Kuruçeşme Arena Gişesi'nde ise "SFR1" yazarak 2222'ye göndermek ve gelen şifreyi bileti alırken kullanmak yeterli olacak.
     Turkcell aboneleri, filmlerin tanıtım sayfalarındaki kodları 2278'e yollayıp, gelen mesajı "EVET" olarak onayladıktan sonra ceplerine gelen şifreyle Turkcell Kuruçeşme Arena gişelerinden biletlerini satın alabilecek.
    
     -Efsane sinema kampanyası için yarışma-
    
     "Açıkhava Sineması Festivali"ne bu yıl bir de yarışma eklendi. Etkinlik kapsamında, gnçtrkcll'in 6 senedir gençlere sunduğu efsane sinema kampanyası "1 bilet alana 1 bilet hediye" için bir reklam yarışması düzenlenecek.
     gnçtrkcll'liler konuyla ilgili kendi reklam filmlerini çekecek ve büyük ödül için şansını deneyecek. Başvuruları 6-23 Temmuz arasında kabul edilecek olan yarışmanın kazananları 27 Ağustos'ta açıklanacak, 28 Ağustos'ta da ödüller sahiplerini bulacak.
    
    
    

Bu haberi 162 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir