GMR Group: -"GMR olarak herhangi bir Yunan yatırımcı ile ISG'deki hisselerimizin…

  • Yazı boyutu
GMR Group: 
     -"GMR olarak herhangi bir Yunan yatırımcı ile ISG'deki hisselerimizin…

GMR Group: -"GMR olarak herhangi bir Yunan yatırımcı ile ISG'deki hisselerimizin satışına yönelik bir görüşmemiz olmamıştır"

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı işletmecisi İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Yatırım, Yapım ve İşletme AŞ'nin (ISG) Hintli ortağı GMR Group, "GMR olarak herhangi bir Yunan yatırımcı ile ISG'deki hisselerimizin satışına yönelik bir görüşmemiz olmamıştır" açıklaması yaptı.
     Şirket tarafından, bugün bazı haber sitelerinde çıkan haberlerle ilgili yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:
     "20 Eylül 2012 tarihinde Türkiye menşeli bazı internet haber sitelerinde Gasprom'un Yunan ortağının Sabiha Gökçen'in yabancı ortaklarının hisselerini satın almak için görüşmeler yürüttüğüne dair çıkan haberler gerçek değildir. GMR Group, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Yatırım, Yapım ve İşletme AŞ'nin (ISG) yüzde 40 hissedarıdır ve GMR olarak herhangi bir Yunan yatırımcı ile ISG'deki hisselerimizin satışına yönelik bir görüşmemiz olmamıştır. GMR Group'un yatırımına ve İstanbul Sabiha Gökçen havalimanının uzun vadedeki gelişimine olan inanç ve bağlılığı eksiksiz sürmektedir."
    
    
    

Bu haberi 143 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir