Global Yatırım Holding'in 2011 Faaliyet Raporu'na 5 Uluslararası Ödül

  • Yazı boyutu
Global Yatırım Holding'in 2011 Faaliyet Raporu'na 5 Uluslararası Ödül

Global Yatırım Holding'in 2011 Faaliyet Raporu'na 5 Uluslararası Ödül

Global Yatırım Holding'in (GYH) 2011 Faaliyet Raporu 5 Uluslararası ödül kazandı.
     Global Yatırım Holding'den yapılan açıklamaya göre, yenilikçi bir felsefeyle hazırlanıp, ünlü bilim adamı ve ressam Leonardo Da Vinci'nin eskizlerinden esinlenilmiş çizgilere yer verilen Global Yatırım Holding 2011 Faaliyet Raporu, 23. Galaxy Awards ve 42. Creativity Awards'tan ödüllere değer görüldü.
     İletişim alanında mükemmeliyetin sınırlarını belirlemek amacıyla kurulan dünyanın tek bağımsız ödül organizasyonu olan ve ABD'de MerComm tarafından düzenlenen Galaxy Awards'da 2011 Faaliyet Raporu ile dünya birincisi olan GYH, aynı zamanda hem online hem de Geleneksel Olmayan Raporlar, Avrupa Faaliyet Rapor Tasarımı dallarında iki altın, Genel Kategori dalında bir gümüş ve Faaliyet Rapor Kapakları dalında da bir bronz madalya aldı.
     GYH, Creativity International Awards'ta 2011 Faaliyet Raporu ile bir de onur ödülü kazandı.
     En uzun süreli bağımsız reklamcılık, pazarlama ve tasarım yarışmalarından birisi olan ve bu yıl 34 ülkeden 1000'in üzerinde projenin yarıştığı ABD merkezli Creativity International Awards, GYH'nin 2011 Faaliyet Raporu'nu Printing ve Packing dalında "onur ödülüne" layık gördü.
    
    
    

Bu haberi 141 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir