"Girişimciliğin Altın Kuralları" kitap oldu

  • Yazı boyutu
"Girişimciliğin Altın Kuralları" kitap oldu

"Girişimciliğin Altın Kuralları" kitap oldu

İstanbul Genç Girişmiciler (İSGİD) Yönetim Kurulu Üyesi, Business Networking Akademi Kurucusu Ertuğrul Belen'in çalışmalarıyla hazırlanan "Girişimciliğin Altın Kuralları" kitabı, girişimci için bir pusula niteliği taşıyor.
     Yapılan açıklamaya göre, Belen'nin kurucusu olduğu Business Networking Akademi ve İzmir Ekonomi Üniversitesi Embryoniks Melek Yatırım Kuluçka Merkezi-Taylan Demirkaya'nın çalışmalarıyla hazırlanan kitap, dünyada hızla yayılan "çoklu fonlama" olarak bilinen "crowdfunding" uygulamasını da ele alıyor.
     Girişimci ve girişimin yolculuğunda bir pusula niteliği taşıyan kitapta, 24 uzman girişimci, profesyonel ve akademisyen deneyimlerini kendi kalemlerinden anlattı.
     Kitabın, girişimcilik ekosisteminden kuruluş stratejilerine, hukuktan satışa, networkingden yatırımcı ilişkilerine uzanan kolektif bir eser olarak Türkiye'de ilk kez yayınlandığı belirtildi.
     Bu arada, kitabın satışından elde edilecek toplam gelir, yazarların ortak karar vereceği bir ya da birkaç girişimci projesine aktarılacak.
    
    
    


Bu haberi 440 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir