Yatirim Grup

  Acıbadem Cad. Konuralp Apt. No:214/11 (Üsküdar / İstanbul / Türkiye)
  090-216-3400888 090-216-3400836 090-533-7217379
  Yusuf Cemali Gülpinarli (Firma Sahibi / Ortağı)

  Girişimci Danişmanlar Ariyoruz !!!

  • İlan Sahibi : Yusuf Cemali Gülpinarli
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İstanbul / Üsküdar
  • İlan Türü : Bayilik İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 24 Ekim 2009 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 31 Aralık 2009 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Fizik Tedavi Merkezleri

  Girişimci Danişmanlar Ariyoruz !!! İlan Açıklaması

  Bakanlar Kurulu Kararı İle Türkiye`nin Termal Başkenti İlan Edilen Afyonkarahisar`daki Sağlık Turizmine Yönelik 5 yıldızlı Termal Tatil Köyü Kompleksimizin İstanbul Satış Ve Satış Organizasyonu Yapılandırmasında Yer Alacak Girişimci Pozisyonunda, Danışman Statüsünde Girişimci - Danışmanlar (Bireysel Bayiler) Arıyoruz.

  Yüksek gelir standartlarında bir kazanç ve başarıya endeksli bir kariyer planıyla büyük bir projenin pazarlanmasında birlikte kalıcı başarılara imza atabileceğimiz ciddi girişimci kişileri aramıza katılmayadavet ediyoruz.

  GİRİŞİMCİ DANIŞMAN NE DEMEKTİR ?

  Girişimci Danışman; Kendi işini kurmak ve serbest çalışmak isteyen, aylık sınırlı bir maaşa bağımlı kalmak istemeyen ve yüksek bir gelir ile keyifli bir yaşamı tercih eden kişilerin, çok cazip şartlarda projemize yatırım yaparak bir iş kurma eyleminde bulunması demektir.

  Girişimci Danışman, Aydın Termal Tatil Köyü Projesinin satış, pazarlama ve satış organizasyonları kurma yetkisine, halen uygulanmakta olan bir iş planı dahilinde sahip olmaktadır.

  GİRİŞİMCİ DANIŞMAN NASIL OLUNUR ?

  Girişimci Danışman olmanın detayları yüz yüze mülakat sırasında tüm detaylarıyla anlatılacaktır.

  Yüzyüze mülakat öncesi ön bilgilendirme :

  Öncelikle İstanbul Kadıköy ofisimizde proje tanıtımı, iş fırsatı sunumu, kazanç planı ve yatırım avantajları sunumu yapılacaktır.

  Paylaşılan bilgiler sizin tarafınızdan takdir görür ise ve ``evet bu iş bana göre ve ben bu işi yaparım`` fikri sizde oluşursa sizi 1 gün ve 1 gecelik termal tatil köyümüzde bir iş seyahatinde ve harika bir tatil modunda misafir olarak ağırlayacağız.

  Termal Tatil Köyümüzde tüm sosyal aktivitelerimizi deneyecek, en yetkin ağızlardan sunum alacak ve hem kendi işinizi kurmak adına ve hem de sonrasında yeni yatırımcılara projemizi tanıtmak ve dolayısıyla yaşadığınız ve heyecan duyduğunuz tüm özellikleri ve güzellikleri aktarma adına kapsamlı bir eğitimden geçmiş olacaksınız. Heyecan duyulmayan bir işte başarılı oluna

  Tümünü göster
  Yatirim Grup
  Acıbadem Cad. Konuralp Apt. No:214/11 (Üsküdar / İstanbul / Türkiye)
  090-216-3400888 / 090-533-7217379
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir