Novvagroup

  Osmanağa Mah. Halitağa Cad. No:12/3 Altıyol Kadıköy İstanbul (Kadıköy / İstanbul / Türkiye)
  090-216-3462020 -- --
  Yunus ÖZDEMİR (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  Gider Açıcı

  • Ürün Adı : Gider Açıcı
  • Min. Sipariş Adedi : 1 KOLİ
  • Ort. Teslim Süresi : 3 Gün
  • Birim Fiyatı :
   90
   TR

  Ürün Hakkında

  Gider Açıcı GRA NEDIR?

  GRA Gider Açıcıları, Lavabo, tuvalet, pisuar, yağ tutucular ve yer giderlerinde kullanılan inorganik asitler ve yüzey aktif maddelerle üretilmiş bir tür kimyasaldır.

  Gider Açıcı GRA sayesinde Lavabolarda biriken güçlü tıkanıklık oluşturan yemek birikintileri kolayca açılıp sorun çözülebilmektedir.

  Gider Açıcı GRA Pisuarlardan yayılan rahatsız edici kokuları nötralize eder. Pisuarlarda biriken organik tartar ı biyolojik olarak parçalar. Pisuarlara bağlı atık su borularındaki tıkanmaları önler. Sisteme bağlı fosseptik ve mobil tuvaletlerdeki birikintileri dönüştürür.

  Gider Açıcı GRA Alışveriş Merkezleri, restoranlar, evler, catering firmalarındaki yağ tutucularda da çok etkilidir. Yağ tutuculardaki sertleşmiş yağlara uygulandığında Gider Açıcı GRA atığın yüzeyine tutunur ve atık yağları parçalamaya başlar. Atık yağları daha küçük atıklara dönüştürür. Ardından süreç devam ederken küçük parçalara ayrılan sertleşmiş yağlar çamurlaşmaya ardından da sıvılaşmaya başlar, pompalar yardımıyla atık yağların dışarı atılması sağlanır. Bu çalışma sonunda yağ kapanı içinde ve dibinde gereksiz dip çamuru kalmaz, yağ kapanının kullanım hacmi düşük olmadığından daha verimli çalışırlar. Taşmaları ve rahatsız edici kötü kokuları engeller.

  Gider Açıcı GRA Koli ile satılabildiği gibi hizmet olarakta sunulmaktadır. Gider Açıcımız sayesinde lavabolarınız ve giderleriniz çok kısa süre içerisinde açılır giderleriniz nefes alır.

  Uyarı: Gider Açıcı GRA'yı kısa bir süre önce asit içeren temizleyicilerin(kostik, gider açıcı granül, vb.) kullanıldığı ve asit maddelerin birikmiş olduğu diren veya borularda kullanmayın. İşlem sırasında uygun eldiven, göz ve yüz koruyucu kullanın.

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Ürünleri

  Firmaya ait başka ürün bulunamamıştır.
  Novvagroup
  Osmanağa Mah. Halitağa Cad. No:12/3 Altıyol Kadıköy İstanbul (Kadıköy / İstanbul / Türkiye)
  090-216-3462020 / --
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir