GGYD'den geleneksel yeni yıl balosu -Yönetim Kurulu Başkanı Allıoğlu: -"Önümüzdeki haftada 2 bin…

  • Yazı boyutu
GGYD'den geleneksel yeni yıl balosu
  -Yönetim Kurulu Başkanı Allıoğlu:
  -"Önümüzdeki haftada 2 bin…

GGYD'den geleneksel yeni yıl balosu -Yönetim Kurulu Başkanı Allıoğlu: -"Önümüzdeki haftada 2 bin 500 öğrenciye kışlık kaban, bot ve çorap yardımında bulunacağız"

Genç Girişim ve Yönetişim Derneği (GGYD) Yönetim Kurulu Başkanı Nezih Allıoğlu, "Önümüzdeki haftada 2 bin 500 öğrenciye kışlık kaban, bot ve çorap yardımında bulunacağız" dedi.
     Rixos Otel'de gerçekleşen yeni yıl balosunda konuşan Allıoğlu, derneğin 2003 yılında kurulduğunu hatırlatarak, 9 yılda birçok yeniliğe imza attıklarını söyledi. GGYD'nin sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirdiğini belirten Allıoğlu, dernek olarak 2 bin 500 öğrenciye kışlık kaban, bot ve çorap yardımında bulunacaklarını anlattı.
     Allıoğlu, dernek olarak 2012 yılını başarılı geçirdiklerini aynı paralelde 2013 yılında da derneğin başarılı projeleri hayata geçireceğini dile getirdi.
     Gecede derneğin sosyal sorumluluk faaliyetlerinde sponsor olan firmalara da katkılarından dolayı plaket verildi. Ayrıca baloya Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar da katıldı.
    
    
    

Bu haberi 235 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir