Bekiroğlu Metal Oto. İnş. Ve Demir San.tic.ltd.şti

  Merkez:tugay Yolu Kır Sok.no:11/b Maltepe /istanbul şube: S.s.marmara Geri D.t. 236 Ada 5 Nolu Parsel şekerpinar / Gebze ( / / Türkiye)
  090-262-6588808 090-262-6581015
  Husame Battal (Firma Sahibi / Ortağı)

  Geridönüşüm, Hurda Metal Ve Maden İşleri

  • İlan Sahibi : Husame Battal
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye /
  • İlan Türü : Alım İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 27 Mart 2008 Perşembe
  • İlan Bitiş Tarihi : 23 Eylül 2008 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Maden Ve Metal Sektörü

  Geridönüşüm, Hurda Metal Ve Maden İşleri İlan Açıklaması

  Geridönüşüm, Hurda Metal ve Maden İşleriBEKİROĞLU METAL Sanayi kuruluşlarından üretim atığı olarak çıkan metal hurdaların, tesis içinde veya dışında geri dönüşüm alanı oluşturulup düzenli, temiz ve firesiz olarak alımı yapılmaktadır.Firmamiz günümüz teknolojilerine uygun araç parki ve personel kadrosu ile çok kisa zamanda hurdalarinizi bulundugunuz mekandan konteyner sistemi ve araç üstü vinçlerle almakta. Çevreye ve insanlara hiç bir sekilde zarar vermeden firmamiz depolarinda , hurda isleme alaninda ve presleme tesislerinde geri dönüsüme hazir hale getirmektedir. BEKİROĞLU METAL ` de Ekonomik ömrünü dolduran ve üretimine son vermiş fabrikaların sökümü yapılmaktadır. HİZMETLERİMİZ; Faliyetlerimiz bünyesinde alıp satmakta olduğumuz ürüler : *Kromlu (310, 316, 304, 430) *Nikel (1-100 oranlı) *Titan *Çelikli Malzemeler *Moriblen (Moriblenli çelikli malzeler) *Bakır *Sarı *Kablo *Alüminyum *Mangan *Naylon, Plastik, Kağıt *Konveyör Bant *Hurda (DKP ve çeşitleri) *Değirmen bilyaları (Her türlü ebatta) -------------------------------------------------------------------------------- İkinci el kullanımdaki veya kullanım dışı ürünler : *Pres *Komprasör *Vinç *Motor ve motor ürünleri *Jeneratör *Torna, Planya tezgahları *Tekstil boyama, yıkama ve taşlama makinaları *Her türlü iş makinaları -------------------------------------------------------------------------------- REFERANSLARIMIZ : *Hyundai Assan Otomotiv *Silvan Sanayi A.Ş. *Ford Otosan *Yibitaş Yozgat Çimento *Nuh Çimento Nuh Grubu *Yiğitbaş Çorum Çimento *Aslan Çimento.Lafarge/Darıca *Cimpor Sivas Çimento *Koruma Klor Alkali *ERTUĞ Reklam Nova *İlmen Sac ürünleri *Ak Çelik *Mapa Debriyaj *Ak Kim Kimya San. *TİM İnşaat *Bilim Makina *Göktaş Saç Ürünleri San. *Grup Metal Saç Ürünleri *Öz Metal Saç Ürünleri *İsakoğlu Boya

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Alım İlanları

  Bekiroğlu Metal Oto. İnş. Ve Demir San.tic.ltd.şti
  Merkez:tugay Yolu Kır Sok.no:11/b Maltepe /istanbul şube: S.s.marmara Geri D.t. 236 Ada 5 Nolu Parsel şekerpinar / Gebze ( / / Türkiye)
  090-262-6588808
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir