Gençlerin internetten müzik tercihi fizy.com

  • Yazı boyutu
Gençlerin internetten müzik tercihi fizy.com

Gençlerin internetten müzik tercihi fizy.com

Youth Insight'ın, Youth Republic ve Bigu Migu ile ortak gerçekleştirdiği 2012 yılına ait "Gençlik ve Müzik Trendleri Raporu"na göre, her işlerini müzik eşliğinde yapmayı seven gençler, internette müzik dinlemek için ise "www.fizy.com" internet sitesini tercih ediyor.
     Yapılan açıklamaya göre, Turkcell'in 2010 yılında verdiği destekle tamamen yasal bir dijital müzik platformu haline gelen "www.fizy.com", müzikseverlerin tercihi olmaya devam ediyor.
     340 lise, 319 üniversite ve 638 genç profesyonel olmak üzere toplam 1297 gençle yapılan araştırma ile Türkiye'de yaşayan gençlerin müzik ve etkinlik konusundaki davranışlarını ortaya konuldu. "Gençlik ve Müzik Trendleri Raporu"na göre bulundukları her ortamda ve yaptıkları her iş sırasında müziğin de kendilerine eşlik etmesini isteyen gençler, en çok internetteki müzik paylaşım sitelerinden müzik dinliyor.
     Gençlerin internette müzik dinlemek için en çok tercih ettikleri platform olarak, "www.fizy.com" bulunuyor. Türkiye'nin hızlı ve dinamik "www.fizy.com"u özellikle öğrenci gençler daha fazla dinliyor.
    
    
    

Bu haberi 170 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir