Genç Girişim ve Yönetişim Derneği: -"Yeni işletme açacak girişimci adayları için düzenlenen…

  • Yazı boyutu
Genç Girişim ve Yönetişim Derneği:
  -"Yeni işletme açacak girişimci adayları için düzenlenen…

Genç Girişim ve Yönetişim Derneği: -"Yeni işletme açacak girişimci adayları için düzenlenen KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi'ni başarıyla tamamlayan 30 girişimci sertifikalarını törenle aldı"

Genç Girişim ve Yönetişim Derneği (GGYD) tarafından, yeni işletme açacak girişimci adayları için düzenlenen Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi'ni başarıyla tamamlayan 30 girişimci sertifikalarını törenle aldı.
     GGYD'den yapılan yazılı açıklamada, Holiday Inn Otel'de düzenlenen törene, GGYD Başkan Nezih Allıoğlu ve yönetim kurulu'nun ev sahipliği yaptığı ve eğitimlerini başarıyla tamamlayarak KOSGEB'ten kredi almaya hak kazanan girişimci adaylarının büyük heyecan yaşadığı dile getirildi.
     Allıoğlu'nun, törende yaptığı konuşmada, GGYD'nin, eğitimi başarıyla tamamlayan girişimcilerin KOSGEB'den 30 bin lira hibe 70 bin lira iki yıl ödemesiz faizsiz kredi kullanımına sahip olacaklarını kaydettiği aktarıldı.
     KOSGEB Başkan Yardımcısı Metin Şatır'ın ise yeni girişimcilere destek olmaya, katma değeri yükseltmeye çalıştıklarını belirterek, iş dünyasından girişimciliğin arttırılması konusunda daha fazla çaba sarf etmesini beklediklerini ifade ettiği bildirildi.
    
    
    

Bu haberi 238 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir