1.yıl

  Gaziosmanpaşa Lg Servisi (ankara) 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Gaziosmanpaşa Lg Servisi (ankara) 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Birim Fiyatı :
   TR
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Gaziosmanpaşa lg servisi,gaziosmanpaşada lg servisi,lg gaziosmanpaşa servisi,lg servisi gaziosmanpaşa,ankara gaziosmanpaşada lg servisi,gaziosmanpaşada lg beyaz eşya servisi,gaziosmanpaşada lg klima servisi,gaziosmanpaşada lg kombi servisi,ankarada lg servisleri,lg ankara servisleri
  Lg ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan gaziosmanpaşa lg servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Lg gaziosmanpaşa servisi olarak aynı zamanda gaziosmanpaşada lg beyaz eşya servisi,gaziosmanpaşa lg kombi servisi,ve gaziosmanpaşa lg klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada lg servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili lg servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Lg ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan lg servisi Gaziosmanpaşa da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  gaziosmanpaşa lg servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü lg gaziosmanpaşa lg servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir