1.yıl

  Gaziosmanpaşa Eca Servisi (ankara) 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Gaziosmanpaşa Eca Servisi (ankara) 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Birim Fiyatı :
   TR
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Gaziosmanpaşa eca servisi,gaziosmanpaşada eca servisi,eca gaziosmanpaşa servisi,eca servisi gaziosmanpaşa,ankara gaziosmanpaşada eca servisi,gaziosmanpaşada eca beyaz eşya servisi,gaziosmanpaşada eca klima servisi,gaziosmanpaşada eca kombi servisi,ankarada eca servisleri,eca ankara servisleri
  Eca ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan gaziosmanpaşa eca servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Eca gaziosmanpaşa servisi olarak aynı zamanda gaziosmanpaşada eca beyaz eşya servisi,gaziosmanpaşa eca kombi servisi,ve gaziosmanpaşa eca klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada eca servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili eca servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Eca ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan eca servisi Gaziosmanpaşa da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  gaziosmanpaşa eca servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü eca gaziosmanpaşa eca servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir