1.yıl

  Gaziosmanpaşa Demirdöküm Servisi (ankara) 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Gaziosmanpaşa Demirdöküm Servisi (ankara) 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Birim Fiyatı :
   TR
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Gaziosmanpaşa demirdöküm servisi,gaziosmanpaşada demirdöküm servisi,demirdöküm gaziosmanpaşa servisi,demirdöküm servisi gaziosmanpaşa,ankara gaziosmanpaşada demirdöküm servisi,gaziosmanpaşada demirdöküm beyaz eşya servisi,gaziosmanpaşada demirdöküm klima servisi,gaziosmanpaşada demirdöküm kombi servisi,ankarada demirdöküm servisleri,demirdöküm ankara servisleri
  Demirdöküm ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan gaziosmanpaşa demirdöküm servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Demirdöküm gaziosmanpaşa servisi olarak aynı zamanda gaziosmanpaşada demirdöküm beyaz eşya servisi,gaziosmanpaşa demirdöküm kombi servisi,ve gaziosmanpaşa demirdöküm klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada demirdöküm servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili demirdöküm servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Demirdöküm ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan demirdöküm servisi Gaziosmanpaşa da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  gaziosmanpaşa demirdöküm servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü demirdöküm gaziosmanpaşa demirdöküm servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir