1.yıl

  Gaziosmanpaşa Carrier Servisi (ankara) 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Gaziosmanpaşa Carrier Servisi (ankara) 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Birim Fiyatı :
   TR
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Gaziosmanpaşa carrier servisi,gaziosmanpaşada carrier servisi,carrier gaziosmanpaşa servisi,carrier servisi gaziosmanpaşa,ankara gaziosmanpaşada carrier servisi,gaziosmanpaşada carrier beyaz eşya servisi,gaziosmanpaşada carrier klima servisi,gaziosmanpaşada carrier kombi servisi,ankarada carrier servisleri,carrier ankara servisleri
  Carrier ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan gaziosmanpaşa carrier servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Carrier gaziosmanpaşa servisi olarak aynı zamanda gaziosmanpaşada carrier beyaz eşya servisi,gaziosmanpaşa carrier kombi servisi,ve gaziosmanpaşa carrier klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada carrier servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili carrier servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Carrier ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan carrier servisi Gaziosmanpaşa da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  gaziosmanpaşa carrier servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü carrier gaziosmanpaşa carrier servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir