1.yıl

  Gaziosmanpaşa Ariston Servisi (ankara) 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Gaziosmanpaşa Ariston Servisi (ankara) 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Birim Fiyatı :
   TR
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Gaziosmanpaşa ariston servisi,gaziosmanpaşada ariston servisi,ariston gaziosmanpaşa servisi,ariston servisi gaziosmanpaşa,ankara gaziosmanpaşada ariston servisi,gaziosmanpaşada ariston beyaz eşya servisi,gaziosmanpaşada ariston klima servisi,gaziosmanpaşada ariston kombi servisi,ankarada ariston servisleri,ariston ankara servisleri
  Ariston ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan gaziosmanpaşa ariston servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Ariston gaziosmanpaşa servisi olarak aynı zamanda gaziosmanpaşada ariston beyaz eşya servisi,gaziosmanpaşa ariston kombi servisi,ve gaziosmanpaşa ariston klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada ariston servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili ariston servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Ariston ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan ariston servisi Gaziosmanpaşa da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  gaziosmanpaşa ariston servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü ariston gaziosmanpaşa ariston servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir