1.yıl

  Gaziosmanpaşa (ankara) Zibro Servisi 220 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Gaziosmanpaşa (ankara) Zibro Servisi 220 10 41 - 229 10 42
  • Min. Sipariş Adedi : 1 ad.
  • Garanti Süresi : 1yıl
  • Ort. Teslim Süresi : 1gün
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Birim Fiyatı :
   TR
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Ürün Kategorisi : Beyaz Eşya

  Ürün Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Gaziosmanpaşa zibro servisi,gaziosmanpaşada zibro servisi,zibro gaziosmanpaşa servisi,zibro servisi gaziosmanpaşa,ankara gaziosmanpaşada zibro servisi,gaziosmanpaşada zibro beyaz eşya servisi,gaziosmanpaşada zibro klima servisi,gaziosmanpaşada zibro kombi servisi,ankarada zibro servisleri,zibro ankara servisleri
  Gaziosmanpaşa zibro servisi firmamızca zibro ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları gaziosmanpaşada zibro servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Zibro Gaziosmanpaşa servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Zibro servisi Gaziosmanpaşa olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan zibro ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün zibro yedek parçaları mevcuttur.
  Gaziosmanpaşada zibro servisimizce zibro ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar gaziosmanpaşada zibro beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada zibro servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Gaziosmanpaşada zibro klima servisi,Gaziosmanpaşada zibro kombi servisi olarakta zibro Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Gaziosmanpaşa zibro servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili zibro Gaziosmanpaşa servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir