1.yıl

  Gaziosmanpaşa (ankara) Zanussi Servisi 220 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Gaziosmanpaşa (ankara) Zanussi Servisi 220 10 41 - 229 10 42
  • Min. Sipariş Adedi : 1 ad.
  • Garanti Süresi : 1yıl
  • Ort. Teslim Süresi : 1gün
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Birim Fiyatı :
   TR
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Ürün Kategorisi : Beyaz Eşya

  Ürün Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Gaziosmanpaşa zanussi servisi,gaziosmanpaşada zanussi servisi,zanussi gaziosmanpaşa servisi,zanussi servisi gaziosmanpaşa,ankara gaziosmanpaşada zanussi servisi,gaziosmanpaşada zanussi beyaz eşya servisi,gaziosmanpaşada zanussi klima servisi,gaziosmanpaşada zanussi kombi servisi,ankarada zanussi servisleri,zanussi ankara servisleri
  Gaziosmanpaşa zanussi servisi firmamızca zanussi ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları gaziosmanpaşada zanussi servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Zanussi Gaziosmanpaşa servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Zanussi servisi Gaziosmanpaşa olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan zanussi ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün zanussi yedek parçaları mevcuttur.
  Gaziosmanpaşada zanussi servisimizce zanussi ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar gaziosmanpaşada zanussi beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada zanussi servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Gaziosmanpaşada zanussi klima servisi,Gaziosmanpaşada zanussi kombi servisi olarakta zanussi Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Gaziosmanpaşa zanussi servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili zanussi Gaziosmanpaşa servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir