1.yıl

  Gaziosmanpaşa (ankara) Whirlpool Servisi 220 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Gaziosmanpaşa (ankara) Whirlpool Servisi 220 10 41 - 229 10 42
  • Min. Sipariş Adedi : 1 ad.
  • Garanti Süresi : 1yıl
  • Ort. Teslim Süresi : 1gün
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Birim Fiyatı :
   TR
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Ürün Kategorisi : Beyaz Eşya

  Ürün Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Gaziosmanpaşa whirlpool servisi,gaziosmanpaşada whirlpool servisi,whirlpool gaziosmanpaşa servisi,whirlpool servisi gaziosmanpaşa,ankara gaziosmanpaşada whirlpool servisi,gaziosmanpaşada whirlpool beyaz eşya servisi,gaziosmanpaşada whirlpool klima servisi,gaziosmanpaşada whirlpool kombi servisi,ankarada whirlpool servisleri,whirlpool ankara servisleri
  Gaziosmanpaşa whirlpool servisi firmamızca whirlpool ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları gaziosmanpaşada whirlpool servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Whirlpool Gaziosmanpaşa servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Whirlpool servisi Gaziosmanpaşa olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan whirlpool ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün whirlpool yedek parçaları mevcuttur.
  Gaziosmanpaşada whirlpool servisimizce whirlpool ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar gaziosmanpaşada whirlpool beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada whirlpool servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Gaziosmanpaşada whirlpool klima servisi,Gaziosmanpaşada whirlpool kombi servisi olarakta whirlpool Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Gaziosmanpaşa whirlpool servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili whirlpool Gaziosmanpaşa servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir