1.yıl

  Gaziosmanpaşa (ankara) Westinghouse Servisi 220 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Gaziosmanpaşa (ankara) Westinghouse Servisi 220 10 41 - 229 10 42
  • Min. Sipariş Adedi : 1 ad.
  • Garanti Süresi : 1yıl
  • Ort. Teslim Süresi : 1gün
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Birim Fiyatı :
   TR
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Ürün Kategorisi : Beyaz Eşya

  Ürün Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Gaziosmanpaşa westinghouse servisi,gaziosmanpaşada westinghouse servisi,westinghouse gaziosmanpaşa servisi,westinghouse servisi gaziosmanpaşa,ankara gaziosmanpaşada westinghouse servisi,gaziosmanpaşada westinghouse beyaz eşya servisi,gaziosmanpaşada westinghouse klima servisi,gaziosmanpaşada westinghouse kombi servisi,ankarada westinghouse servisleri,westinghouse ankara servisleri
  Gaziosmanpaşa westinghouse servisi firmamızca westinghouse ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları gaziosmanpaşada westinghouse servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Westinghouse Gaziosmanpaşa servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Westinghouse servisi Gaziosmanpaşa olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan westinghouse ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün westinghouse yedek parçaları mevcuttur.
  Gaziosmanpaşada westinghouse servisimizce westinghouse ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar gaziosmanpaşada westinghouse beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada westinghouse servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Gaziosmanpaşada westinghouse klima servisi,Gaziosmanpaşada westinghouse kombi servisi olarakta westinghouse Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Gaziosmanpaşa westinghouse servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili westinghouse Gaziosmanpaşa servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir