1.yıl

  Gaziosmanpaşa (ankara) Vestel Servisi 220 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Gaziosmanpaşa (ankara) Vestel Servisi 220 10 41 - 229 10 42
  • Min. Sipariş Adedi : 1 ad.
  • Garanti Süresi : 1yıl
  • Ort. Teslim Süresi : 1gün
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Birim Fiyatı :
   TR
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Ürün Kategorisi : Beyaz Eşya

  Ürün Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Gaziosmanpaşa vestel servisi,gaziosmanpaşada vestel servisi,vestel gaziosmanpaşa servisi,vestel servisi gaziosmanpaşa,ankara gaziosmanpaşada vestel servisi,gaziosmanpaşada vestel beyaz eşya servisi,gaziosmanpaşada vestel klima servisi,gaziosmanpaşada vestel kombi servisi,ankarada vestel servisleri,vestel ankara servisleri
  Gaziosmanpaşa vestel servisi firmamızca vestel ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları gaziosmanpaşada vestel servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Vestel Gaziosmanpaşa servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Vestel servisi Gaziosmanpaşa olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan vestel ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün vestel yedek parçaları mevcuttur.
  Gaziosmanpaşada vestel servisimizce vestel ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar gaziosmanpaşada vestel beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada vestel servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Gaziosmanpaşada vestel klima servisi,Gaziosmanpaşada vestel kombi servisi olarakta vestel Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Gaziosmanpaşa vestel servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili vestel Gaziosmanpaşa servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir