1.yıl

  Gaziosmanpaşa (ankara) Toshiba Servisi 220 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Gaziosmanpaşa (ankara) Toshiba Servisi 220 10 41 - 229 10 42
  • Min. Sipariş Adedi : 1 ad.
  • Garanti Süresi : 1yıl
  • Ort. Teslim Süresi : 1gün
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Birim Fiyatı :
   TR
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Ürün Kategorisi : Beyaz Eşya

  Ürün Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Gaziosmanpaşa toshiba servisi,gaziosmanpaşada toshiba servisi,toshiba gaziosmanpaşa servisi,toshiba servisi gaziosmanpaşa,ankara gaziosmanpaşada toshiba servisi,gaziosmanpaşada toshiba beyaz eşya servisi,gaziosmanpaşada toshiba klima servisi,gaziosmanpaşada toshiba kombi servisi,ankarada toshiba servisleri,toshiba ankara servisleri
  Gaziosmanpaşa toshiba servisi firmamızca toshiba ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları gaziosmanpaşada toshiba servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Toshiba Gaziosmanpaşa servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Toshiba servisi Gaziosmanpaşa olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan toshiba ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün toshiba yedek parçaları mevcuttur.
  Gaziosmanpaşada toshiba servisimizce toshiba ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar gaziosmanpaşada toshiba beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada toshiba servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Gaziosmanpaşada toshiba klima servisi,Gaziosmanpaşada toshiba kombi servisi olarakta toshiba Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Gaziosmanpaşa toshiba servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili toshiba Gaziosmanpaşa servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir