1.yıl

  Gaziosmanpaşa (ankara) Teka Servisi 220 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Gaziosmanpaşa (ankara) Teka Servisi 220 10 41 - 229 10 42
  • Min. Sipariş Adedi : 1 ad.
  • Garanti Süresi : 1yıl
  • Ort. Teslim Süresi : 1gün
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Birim Fiyatı :
   TR
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Ürün Kategorisi : Beyaz Eşya

  Ürün Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Gaziosmanpaşa teka servisi,gaziosmanpaşada teka servisi,teka gaziosmanpaşa servisi,teka servisi gaziosmanpaşa,ankara gaziosmanpaşada teka servisi,gaziosmanpaşada teka beyaz eşya servisi,gaziosmanpaşada teka klima servisi,gaziosmanpaşada teka kombi servisi,ankarada teka servisleri,teka ankara servisleri
  Gaziosmanpaşa teka servisi firmamızca teka ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları gaziosmanpaşada teka servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Teka Gaziosmanpaşa servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Teka servisi Gaziosmanpaşa olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan teka ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün teka yedek parçaları mevcuttur.
  Gaziosmanpaşada teka servisimizce teka ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar gaziosmanpaşada teka beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada teka servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Gaziosmanpaşada teka klima servisi,Gaziosmanpaşada teka kombi servisi olarakta teka Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Gaziosmanpaşa teka servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili teka Gaziosmanpaşa servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir