1.yıl

  Gaziosmanpaşa (ankara) Sigma Servisi 220 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Gaziosmanpaşa (ankara) Sigma Servisi 220 10 41 - 229 10 42
  • Min. Sipariş Adedi : 1 ad.
  • Garanti Süresi : 1yıl
  • Ort. Teslim Süresi : 1gün
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Birim Fiyatı :
   TR
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Ürün Kategorisi : Beyaz Eşya

  Ürün Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Gaziosmanpaşa sigma servisi,gaziosmanpaşada sigma servisi,sigma gaziosmanpaşa servisi,sigma servisi gaziosmanpaşa,ankara gaziosmanpaşada sigma servisi,gaziosmanpaşada sigma beyaz eşya servisi,gaziosmanpaşada sigma klima servisi,gaziosmanpaşada sigma kombi servisi,ankarada sigma servisleri,sigma ankara servisleri
  Gaziosmanpaşa sigma servisi firmamızca sigma ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları gaziosmanpaşada sigma servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Sigma Gaziosmanpaşa servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Sigma servisi Gaziosmanpaşa olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan sigma ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün sigma yedek parçaları mevcuttur.
  Gaziosmanpaşada sigma servisimizce sigma ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar gaziosmanpaşada sigma beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada sigma servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Gaziosmanpaşada sigma klima servisi,Gaziosmanpaşada sigma kombi servisi olarakta sigma Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Gaziosmanpaşa sigma servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili sigma Gaziosmanpaşa servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir