1.yıl

  Gaziosmanpaşa (ankara) Siemens Servisi 220 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Gaziosmanpaşa (ankara) Siemens Servisi 220 10 41 - 229 10 42
  • Min. Sipariş Adedi : 1 ad.
  • Garanti Süresi : 1yıl
  • Ort. Teslim Süresi : 1gün
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Birim Fiyatı :
   TR
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Ürün Kategorisi : Beyaz Eşya

  Ürün Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Gaziosmanpaşa siemens servisi,gaziosmanpaşada siemens servisi,siemens gaziosmanpaşa servisi,siemens servisi gaziosmanpaşa,ankara gaziosmanpaşada siemens servisi,gaziosmanpaşada siemens beyaz eşya servisi,gaziosmanpaşada siemens klima servisi,gaziosmanpaşada siemens kombi servisi,ankarada siemens servisleri,siemens ankara servisleri
  Gaziosmanpaşa siemens servisi firmamızca siemens ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları gaziosmanpaşada siemens servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Siemens Gaziosmanpaşa servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Siemens servisi Gaziosmanpaşa olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan siemens ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün siemens yedek parçaları mevcuttur.
  Gaziosmanpaşada siemens servisimizce siemens ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar gaziosmanpaşada siemens beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada siemens servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Gaziosmanpaşada siemens klima servisi,Gaziosmanpaşada siemens kombi servisi olarakta siemens Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Gaziosmanpaşa siemens servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili siemens Gaziosmanpaşa servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir