1.yıl

  Gaziosmanpaşa (ankara) Sharp Servisi 220 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Gaziosmanpaşa (ankara) Sharp Servisi 220 10 41 - 229 10 42
  • Min. Sipariş Adedi : 1 ad.
  • Garanti Süresi : 1yıl
  • Ort. Teslim Süresi : 1gün
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Birim Fiyatı :
   TR
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Ürün Kategorisi : Beyaz Eşya

  Ürün Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Gaziosmanpaşa sharp servisi,gaziosmanpaşada sharp servisi,sharp gaziosmanpaşa servisi,sharp servisi gaziosmanpaşa,ankara gaziosmanpaşada sharp servisi,gaziosmanpaşada sharp beyaz eşya servisi,gaziosmanpaşada sharp klima servisi,gaziosmanpaşada sharp kombi servisi,ankarada sharp servisleri,sharp ankara servisleri
  Gaziosmanpaşa sharp servisi firmamızca sharp ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları gaziosmanpaşada sharp servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Sharp Gaziosmanpaşa servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Sharp servisi Gaziosmanpaşa olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan sharp ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün sharp yedek parçaları mevcuttur.
  Gaziosmanpaşada sharp servisimizce sharp ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar gaziosmanpaşada sharp beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada sharp servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Gaziosmanpaşada sharp klima servisi,Gaziosmanpaşada sharp kombi servisi olarakta sharp Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Gaziosmanpaşa sharp servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili sharp Gaziosmanpaşa servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir