1.yıl

  Gaziosmanpaşa (ankara) Sanyo Servisi 220 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Gaziosmanpaşa (ankara) Sanyo Servisi 220 10 41 - 229 10 42
  • Min. Sipariş Adedi : 1 ad.
  • Garanti Süresi : 1yıl
  • Ort. Teslim Süresi : 1gün
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Birim Fiyatı :
   TR
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Ürün Kategorisi : Beyaz Eşya

  Ürün Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Gaziosmanpaşa sanyo servisi,gaziosmanpaşada sanyo servisi,sanyo gaziosmanpaşa servisi,sanyo servisi gaziosmanpaşa,ankara gaziosmanpaşada sanyo servisi,gaziosmanpaşada sanyo beyaz eşya servisi,gaziosmanpaşada sanyo klima servisi,gaziosmanpaşada sanyo kombi servisi,ankarada sanyo servisleri,sanyo ankara servisleri
  Gaziosmanpaşa sanyo servisi firmamızca sanyo ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları gaziosmanpaşada sanyo servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Sanyo Gaziosmanpaşa servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Sanyo servisi Gaziosmanpaşa olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan sanyo ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün sanyo yedek parçaları mevcuttur.
  Gaziosmanpaşada sanyo servisimizce sanyo ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar gaziosmanpaşada sanyo beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada sanyo servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Gaziosmanpaşada sanyo klima servisi,Gaziosmanpaşada sanyo kombi servisi olarakta sanyo Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Gaziosmanpaşa sanyo servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili sanyo Gaziosmanpaşa servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir