1.yıl

  Gaziosmanpaşa (ankara) Samsung Servisi 220 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Gaziosmanpaşa (ankara) Samsung Servisi 220 10 41 - 229 10 42
  • Min. Sipariş Adedi : 1 ad.
  • Garanti Süresi : 1yıl
  • Ort. Teslim Süresi : 1gün
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Birim Fiyatı :
   TR
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Ürün Kategorisi : Beyaz Eşya

  Ürün Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Gaziosmanpaşa samsung servisi,gaziosmanpaşada samsung servisi,samsung gaziosmanpaşa servisi,samsung servisi gaziosmanpaşa,ankara gaziosmanpaşada samsung servisi,gaziosmanpaşada samsung beyaz eşya servisi,gaziosmanpaşada samsung klima servisi,gaziosmanpaşada samsung kombi servisi,ankarada samsung servisleri,samsung ankara servisleri
  Gaziosmanpaşa samsung servisi firmamızca samsung ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları gaziosmanpaşada samsung servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Samsung Gaziosmanpaşa servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Samsung servisi Gaziosmanpaşa olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan samsung ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün samsung yedek parçaları mevcuttur.
  Gaziosmanpaşada samsung servisimizce samsung ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar gaziosmanpaşada samsung beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada samsung servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Gaziosmanpaşada samsung klima servisi,Gaziosmanpaşada samsung kombi servisi olarakta samsung Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Gaziosmanpaşa samsung servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili samsung Gaziosmanpaşa servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir