1.yıl

  Gaziosmanpaşa (ankara) Regal Servisi 220 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Gaziosmanpaşa (ankara) Regal Servisi 220 10 41 - 229 10 42
  • Min. Sipariş Adedi : 1 ad.
  • Garanti Süresi : 1yıl
  • Ort. Teslim Süresi : 1gün
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Birim Fiyatı :
   TR
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Ürün Kategorisi : Beyaz Eşya

  Ürün Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Gaziosmanpaşa regal servisi,gaziosmanpaşada regal servisi,regal gaziosmanpaşa servisi,regal servisi gaziosmanpaşa,ankara gaziosmanpaşada regal servisi,gaziosmanpaşada regal beyaz eşya servisi,gaziosmanpaşada regal klima servisi,gaziosmanpaşada regal kombi servisi,ankarada regal servisleri,regal ankara servisleri
  Gaziosmanpaşa regal servisi firmamızca regal ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları gaziosmanpaşada regal servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Regal Gaziosmanpaşa servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Regal servisi Gaziosmanpaşa olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan regal ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün regal yedek parçaları mevcuttur.
  Gaziosmanpaşada regal servisimizce regal ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar gaziosmanpaşada regal beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada regal servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Gaziosmanpaşada regal klima servisi,Gaziosmanpaşada regal kombi servisi olarakta regal Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Gaziosmanpaşa regal servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili regal Gaziosmanpaşa servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir