1.yıl

  Gaziosmanpaşa (ankara) Midea Servisi 220 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Gaziosmanpaşa (ankara) Midea Servisi 220 10 41 - 229 10 42
  • Min. Sipariş Adedi : 1 ad.
  • Garanti Süresi : 1yıl
  • Ort. Teslim Süresi : 1gün
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Birim Fiyatı :
   TR
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Ürün Kategorisi : Beyaz Eşya

  Ürün Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Gaziosmanpaşa midea servisi,gaziosmanpaşada midea servisi,midea gaziosmanpaşa servisi,midea servisi gaziosmanpaşa,ankara gaziosmanpaşada midea servisi,gaziosmanpaşada midea beyaz eşya servisi,gaziosmanpaşada midea klima servisi,gaziosmanpaşada midea kombi servisi,ankarada midea servisleri,midea ankara servisleri
  Gaziosmanpaşa midea servisi firmamızca midea ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları gaziosmanpaşada midea servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Midea Gaziosmanpaşa servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Midea servisi Gaziosmanpaşa olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan midea ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün midea yedek parçaları mevcuttur.
  Gaziosmanpaşada midea servisimizce midea ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar gaziosmanpaşada midea beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada midea servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Gaziosmanpaşada midea klima servisi,Gaziosmanpaşada midea kombi servisi olarakta midea Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Gaziosmanpaşa midea servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili midea Gaziosmanpaşa servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir