1.yıl

  Gaziosmanpaşa (Ankara) baxi servisi 220 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 14 Haziran 2014 Cumartesi
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Gaziosmanpaşa (Ankara) baxi servisi 220 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Gaziosmanpaşa baxi servisi,gaziosmanpaşada baxi servisi,baxi gaziosmanpaşa servisi,baxi servisi gaziosmanpaşa,ankara gaziosmanpaşada baxi servisi,gaziosmanpaşada baxi beyaz eşya servisi,gaziosmanpaşada baxi klima servisi,gaziosmanpaşada baxi kombi servisi,ankarada baxi servisleri,baxi ankara servisleri
  Gaziosmanpaşa baxi servisi firmamızca baxi ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları gaziosmanpaşada baxi servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Baxi Gaziosmanpaşa servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Baxi servisi Gaziosmanpaşa olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan baxi ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün baxi yedek parçaları mevcuttur.
  Gaziosmanpaşada baxi servisimizce baxi ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar gaziosmanpaşada baxi beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada baxi servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Gaziosmanpaşada baxi klima servisi,Gaziosmanpaşada baxi kombi servisi olarakta baxi Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Gaziosmanpaşa baxi servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili baxi Gaziosmanpaşa servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Gaziosmanpaşa Gaziosmanpaşa , Gaziosmanpaşa baxi , baxi Gaziosmanpaşa ,Gaziosmanpaşa baxi servisi, baxi Gaziosmanpaşa servisi, baxi servisi Gaziosmanpaşa ,
  Gaziosmanpaşa da baxi ,Gaziosmanpaşa baxi servisi, baxi servisi Gaziosmanpaşa ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir