1.yıl

  Gaziosmanpaşa (Ankara) ariston servisi 220 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 14 Haziran 2014 Cumartesi
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Gaziosmanpaşa (Ankara) ariston servisi 220 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Gaziosmanpaşa ariston servisi,gaziosmanpaşada ariston servisi,ariston gaziosmanpaşa servisi,ariston servisi gaziosmanpaşa,ankara gaziosmanpaşada ariston servisi,gaziosmanpaşada ariston beyaz eşya servisi,gaziosmanpaşada ariston klima servisi,gaziosmanpaşada ariston kombi servisi,ankarada ariston servisleri,ariston ankara servisleri
  Gaziosmanpaşa ariston servisi firmamızca ariston ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları gaziosmanpaşada ariston servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Ariston Gaziosmanpaşa servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Ariston servisi Gaziosmanpaşa olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan ariston ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün ariston yedek parçaları mevcuttur.
  Gaziosmanpaşada ariston servisimizce ariston ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar gaziosmanpaşada ariston beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada ariston servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Gaziosmanpaşada ariston klima servisi,Gaziosmanpaşada ariston kombi servisi olarakta ariston Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Gaziosmanpaşa ariston servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili ariston Gaziosmanpaşa servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Gaziosmanpaşa Gaziosmanpaşa , Gaziosmanpaşa ariston , ariston Gaziosmanpaşa ,Gaziosmanpaşa ariston servisi, ariston Gaziosmanpaşa servisi, ariston servisi Gaziosmanpaşa ,
  Gaziosmanpaşa da ariston ,Gaziosmanpaşa ariston servisi, ariston servisi Gaziosmanpaşa ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir