1.yıl

  Gaziosmanpaşa (Ankara) arçelik servisi 220 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 14 Haziran 2014 Cumartesi
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Gaziosmanpaşa (Ankara) arçelik servisi 220 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Gaziosmanpaşa arçelik servisi,gaziosmanpaşada arçelik servisi,arçelik gaziosmanpaşa servisi,arçelik servisi gaziosmanpaşa,ankara gaziosmanpaşada arçelik servisi,gaziosmanpaşada arçelik beyaz eşya servisi,gaziosmanpaşada arçelik klima servisi,gaziosmanpaşada arçelik kombi servisi,ankarada arçelik servisleri,arçelik ankara servisleri
  Gaziosmanpaşa arçelik servisi firmamızca arçelik ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları gaziosmanpaşada arçelik servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Arçelik Gaziosmanpaşa servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Arçelik servisi Gaziosmanpaşa olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan arçelik ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün arçelik yedek parçaları mevcuttur.
  Gaziosmanpaşada arçelik servisimizce arçelik ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar gaziosmanpaşada arçelik beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada arçelik servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Gaziosmanpaşada arçelik klima servisi,Gaziosmanpaşada arçelik kombi servisi olarakta arçelik Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Gaziosmanpaşa arçelik servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili arçelik Gaziosmanpaşa servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Gaziosmanpaşa Gaziosmanpaşa , Gaziosmanpaşa arçelik , arçelik Gaziosmanpaşa ,Gaziosmanpaşa arçelik servisi, arçelik Gaziosmanpaşa servisi, arçelik servisi Gaziosmanpaşa ,
  Gaziosmanpaşa da arçelik ,Gaziosmanpaşa arçelik servisi, arçelik servisi Gaziosmanpaşa ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir