1.yıl

  Gaziosmanpaşa (Ankara) altus servisi 220 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 14 Haziran 2014 Cumartesi
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Gaziosmanpaşa (Ankara) altus servisi 220 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Gaziosmanpaşa altus servisi,gaziosmanpaşada altus servisi,altus gaziosmanpaşa servisi,altus servisi gaziosmanpaşa,ankara gaziosmanpaşada altus servisi,gaziosmanpaşada altus beyaz eşya servisi,gaziosmanpaşada altus klima servisi,gaziosmanpaşada altus kombi servisi,ankarada altus servisleri,altus ankara servisleri
  Gaziosmanpaşa altus servisi firmamızca altus ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları gaziosmanpaşada altus servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Altus Gaziosmanpaşa servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Altus servisi Gaziosmanpaşa olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan altus ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün altus yedek parçaları mevcuttur.
  Gaziosmanpaşada altus servisimizce altus ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar gaziosmanpaşada altus beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada altus servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Gaziosmanpaşada altus klima servisi,Gaziosmanpaşada altus kombi servisi olarakta altus Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Gaziosmanpaşa altus servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili altus Gaziosmanpaşa servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Gaziosmanpaşa Gaziosmanpaşa , Gaziosmanpaşa altus, altus Gaziosmanpaşa ,Gaziosmanpaşa altus servisi, altus Gaziosmanpaşa servisi, altus servisi Gaziosmanpaşa ,
  Gaziosmanpaşa da altus,Gaziosmanpaşa altus servisi, altus servisi Gaziosmanpaşa ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir