1.yıl

  Gaziosmanpaşa (Ankara) alarko servisi 220 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 14 Haziran 2014 Cumartesi
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Gaziosmanpaşa (Ankara) alarko servisi 220 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Gaziosmanpaşa alarko servisi,gaziosmanpaşada alarko servisi,alarko gaziosmanpaşa servisi,alarko servisi gaziosmanpaşa,ankara gaziosmanpaşada alarko servisi,gaziosmanpaşada alarko beyaz eşya servisi,gaziosmanpaşada alarko klima servisi,gaziosmanpaşada alarko kombi servisi,ankarada alarko servisleri,alarko ankara servisleri
  Gaziosmanpaşa alarko servisi firmamızca alarko ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları gaziosmanpaşada alarko servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Alarko Gaziosmanpaşa servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Alarko servisi Gaziosmanpaşa olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan alarko ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün alarko yedek parçaları mevcuttur.
  Gaziosmanpaşada alarko servisimizce alarko ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar gaziosmanpaşada alarko beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada alarko servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Gaziosmanpaşada alarko klima servisi,Gaziosmanpaşada alarko kombi servisi olarakta alarko Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Gaziosmanpaşa alarko servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili alarko Gaziosmanpaşa servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Gaziosmanpaşa Gaziosmanpaşa , Gaziosmanpaşa alarko , alarko Gaziosmanpaşa ,Gaziosmanpaşa alarko servisi, alarko Gaziosmanpaşa servisi, alarko servisi Gaziosmanpaşa ,
  Gaziosmanpaşa da alarko ,Gaziosmanpaşa alarko servisi, alarko servisi Gaziosmanpaşa ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir