1.yıl

  Gaziosmanpaşa (Ankara) airfel servisi 220 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 14 Haziran 2014 Cumartesi
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Gaziosmanpaşa (Ankara) airfel servisi 220 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Gaziosmanpaşa airfel servisi,gaziosmanpaşada airfel servisi,airfel gaziosmanpaşa servisi,airfel servisi gaziosmanpaşa,ankara gaziosmanpaşada airfel servisi,gaziosmanpaşada airfel beyaz eşya servisi,gaziosmanpaşada airfel klima servisi,gaziosmanpaşada airfel kombi servisi,ankarada airfel servisleri,airfel ankara servisleri
  Gaziosmanpaşa airfel servisi firmamızca airfel ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları gaziosmanpaşada airfel servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Airfel Gaziosmanpaşa servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Airfel servisi Gaziosmanpaşa olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan airfel ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün airfel yedek parçaları mevcuttur.
  Gaziosmanpaşada airfel servisimizce airfel ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar gaziosmanpaşada airfel beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada airfel servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Gaziosmanpaşada airfel klima servisi,Gaziosmanpaşada airfel kombi servisi olarakta airfel Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Gaziosmanpaşa airfel servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili airfel Gaziosmanpaşa servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Gaziosmanpaşa Gaziosmanpaşa , Gaziosmanpaşa airfel , airfel Gaziosmanpaşa ,Gaziosmanpaşa airfel servisi, airfel Gaziosmanpaşa servisi, airfel servisi Gaziosmanpaşa ,
  Gaziosmanpaşa da airfel ,Gaziosmanpaşa airfel servisi, airfel
  servisi Gaziosmanpaşa ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir